Welcome!

Welcome to Satlover forums, full of great people, ideas and excitement.

Please register if you would like to take part. link..

Register Now

Alert: Don't Use Hotmail Email Accounts for registration

Collapse

Before Access to all Forums and Trial accounts you must need to activate your account Email address

ds çözüldü mü??

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Time
  • Show
Clear All
new posts
  • metehan47
    Member
    • Jul 2011
    • 39

ds çözüldü mü??

merhaba arkadaşlar

ds çözümü hala bulunabilmiş değil galiba. bu konuda ki gelişmelerden haberdar olan varmı??
  • mkasap76
    Junior Member
    • Oct 2010
    • 24

Re: ds çözüldü mü??

çözülmüş olsaydı heryerde mantar gibi reklam yapılırdı. hala bir gelişme yok

Comment

• metehan47
      Member
      • Jul 2011
      • 39

galiba biz ds çözülsün diye ummaktansa; dt bu sisteme geçmesin diye dua etmemiz lazımmmmmm....

Comment

• realraven
        Newbie
        • Aug 2011
        • 1

Originally posted by metehan47
        galiba biz ds çözülsün diye ummaktansa; dt bu sisteme geçmesin diye dua etmemiz lazımmmmmm....
        amin. Allah korusun
        https://t.me/pump_upp

Comment

• thesaint
          Junior Member
          • Jun 2011
          • 25

diginin bu sisteme gecmesine gerek yok zaten irdeto ile istediği zaman paylaşımı kapatabilir

Comment

• bahn
            Newbie
            • Jul 2010
            • 8

Originally posted by thesaint
            diginin bu sisteme gecmesine gerek yok zaten irdeto ile istediği zaman paylaşımı kapatabilir
            Bazen açılmamasının sebebi bu olsa gerek, bilgi için teşekkür.

Comment

• ozgur_1982_
              Member
              • Jul 2011
              • 70

arkadaşlar bendeki serverde dsmart bayram süresince açık. bu nasıl oluyor anlamış değilim. yani bunun bir çözümü varda paylaşımcılarmı bu işi yapmıyor yoksa...

arkadaşlar benim serverde d-smartı kartı olduğu halde yayınlar açılmıyor. demekki bu d-smartla alakalı kimse boşuna yayınları çözdüm falan demesin şuan yayınlar izlenilmiyor...

Comment

• cineman
                Member
                • Nov 2010
                • 38

Dsmart yaklaşık 1 yıldır(Geçen yılki Kurban Bayramından)beri izlenemiyor.Ancak sayıları bir elin parmağını geçmeyecek sayıda kişilerce çözüldüğü biliniyor.Yalnız bir şey var kesinlikle serverda paylaşıma açmıyorlar sebebi ne bilmiyorum.Hali hazırdaki serverlarda şuan için yok.Çözenler bir şey bekliyor ama ne bilinmiyor?Çünkü aynı sistemi kullanan Skyitalia seyredebilinirken,daha az sayıda ve iddiasız kanalların bulunduğu Dsmartın izlenememesi... İşte soru işareti burada.Lig maçlarını dsmart gösteriyor olsaydı belki şuan seyredilebilinecekti.

Comment

• ozgur_1982_
                  Member
                  • Jul 2011
                  • 70

Originally posted by cineman
                  Dsmart yaklaşık 1 yıldır(Geçen yılki Kurban Bayramından)beri izlenemiyor.Ancak sayıları bir elin parmağını geçmeyecek sayıda kişilerce çözüldüğü biliniyor.Yalnız bir şey var kesinlikle serverda paylaşıma açmıyorlar sebebi ne bilmiyorum.Hali hazırdaki serverlarda şuan için yok.Çözenler bir şey bekliyor ama ne bilinmiyor?Çünkü aynı sistemi kullanan Skyitalia seyredebilinirken,daha az sayıda ve iddiasız kanalların bulunduğu Dsmartın izlenememesi... İşte soru işareti burada.Lig maçlarını dsmart gösteriyor olsaydı belki şuan seyredilebilinecekti.
                  bende seninle aynı kanıdayım ama bir türlü bu bilgiye ulaşamadım. umarım en kısa sürede bunla ilgili bir bilgi düşer.

Comment

• clinDoeil
                    Newbie
                    • Sep 2011
                    • 3

Originally posted by cineman
                    katiliyorum

Comment

• thesaint
                      Junior Member
                      • Jun 2011
                      • 25

arkadaşlar dsmart malesef paylaşımda yok dsmart istemediği sürecede olmayacak (şu anki mevcut emulerle) istisnası yokmu? elbette var sizinde bahsettiğiniz gibi bazı kişiler izlettirebiliyor, buda streaming dediğimiz sistemle oluyor şu an, yani ******* vs nasıl video izliyorsak ona benzer bir durum yalnız burada olay video stream değil live stream. enigma2 tabanlı bir makinaya plugin kuruyorsunuz bu makinaya internet uploadı güçlü bir serverdan izlenecek kanalı gönderiyorsunuz olay budur yoksa dsmart çözülmedi ha bu sistemde hd yayın izlemeyi unutun adam sana hd kanalı stream etse dahi o kadar bant geniişliği sağlayamayacağından uydudaki cam gibi görüntüyü beklemeyin

Comment

• >>px
                        Member
                        • Jun 2010
                        • 77

Ya arkadşalar satlover serverları 3 numarada dt yokmu açmıyor yaf satlover serverlarından izleyemiyormuyuz dt yi ds gelince zaten ne varki izlenecek orada sallayın istedikleir kadar en güçlü sistemlerle çalıştırsınlar ds bence en vasat platformdur...ben dt derdindeyim...

Comment

• thesaint
                          Junior Member
                          • Jun 2011
                          • 25

valla benim mesaj sayım yeterli değil serveri deneyemedim ama dt bütün serverlarda yavas yavas yolcu durumunda türkiyede
                          Edit sonradan farkettim satlover 3 sunucusu demişsin hemen denedim ecmler felaket ( dt için)

Comment

• marina
                            Junior Member
                            • Aug 2011
                            • 23

Nova paketinin dsmart ile aynı şifrelemeye geçtiğini belirtmek isterim. yerli yabancı tüm serverci arkadaşlar novayı kırmak için uğraşmaya başlamışlardır. Novayı mutlaka bir şekilde çözerler çünki çok dev bir platform novanın çözülmesi demek dsmartında çözülmesi demek... Bence ds nin çözülmesi yakındır.

Comment

• >>px
                              Member
                              • Jun 2010
                              • 77

Dt gitmez bence serverların hepsinde dt var ve bu gün verilen satlover 3 sunucularında dt sorunsuz çalışıyor...ama hd leri kapalı tabi çok yoğunluk olması nedeni ve çok çok büyük ve güçlü olsada satlover sunucuları..genede unutmayalım sitesi dışında onlarca yerde de veriliyor kaçak olrak ve bölelikle kaldırabileceğnin üstünde yığılıyor...evet genel olması itibari ile dedim donmlar var ama oda çok sıkıntılı durumlar oluşturan donmalar deil...az önce aslında bir noktadan bahsettim satlover sunucuları başka siteleri sızması engellense aslında şimdikinden çok daha iyi olur ve daha rahat serverları kullanırız...bilmem yanılıyormuyum arkadşlar...

Comment

Working...