Welcome!

Welcome to Satlover forums, full of great people, ideas and excitement.

Please register if you would like to take part. link..

Register Now

Alert: Don't Use Hotmail Email Accounts for registration

Collapse

Before Access to all Forums and Trial accounts you must need to activate your account Email address

Motiv pentru ban

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • kiss_ro
    Senior Member
    • Mar 2011
    • 144

    Motiv pentru ban

    Originally posted by uttnls
    Hai baietii, pentru discutii care nu privesc salutari deschideti threaduri noi.

    kiss_ro era o chestie explicita acolo a prostiei, pentru ca ce faceati voi luati ban forever pe degeaba, metoda aia se vede de la o posta cand o utilizezi, asa ca zii mersi ca te-am salvat de la permanent ban

    Tu crezi ca cei de la oscam nu si-au luat masuri , ca lasa asa sa explodeze reshare-ul )

    Salut

    Cred ca si-au luat masuri - ca orice vulnerabilitate are si o solutie - si este clar ca se vede pentru ca acelasi user cere diverse ECM-uri simultan. Oricum s-a terminat - pe viitor am sa fiu mai atent cu concluziile ...

    Si merçi - daca zici tu ca m-ai salvat... nu credeam ca este vreun pericol ... si-apoi si satlover avea de pierdut - dupa cum vezi sunt un user ce mai si plateste ...
  • uttnls

    #2
    Re: Salut tuturor romanilor

    Originally posted by kiss_ro
    Salut

    Cred ca si-au luat masuri - ca orice vulnerabilitate are si o solutie - si este clar ca se vede pentru ca acelasi user cere diverse ECM-uri simultan. Oricum s-a terminat - pe viitor am sa fiu mai atent cu concluziile ...

    Si merçi - daca zici tu ca m-ai salvat... nu credeam ca este vreun pericol ... si-apoi si satlover avea de pierdut - dupa cum vezi sunt un user ce mai si plateste ...
    Ca pont, singura solutie si cea mai buna sunt versiunile hackuite, dar astea costa bani grei

    Comment

    • kiss_ro
      Senior Member
      • Mar 2011
      • 144

      #3
      Re: Salut tuturor romanilor

      Originally posted by uttnls
      Ca pont, singura solutie si cea mai buna sunt versiunile hackuite, dar astea costa bani grei
      Merçi de pont - Oricum ce vrei sa spui cu costa bani grei...??? In fond totul se rezuma la bani ... Cine vrea sa faca bani cu servere - banuiesc ca asta este o optiune..

      Comment

      • uttnls

        #4
        Re: Salut tuturor romanilor

        Poate asa este, nu mai comentez pe subiect mai mult de atat, mai departe traiasca ****** serach-ul , hai sa ne vedem de ale noastre

        Comment

        • kiss_ro
          Senior Member
          • Mar 2011
          • 144

          #5
          Re: Salut tuturor romanilor

          Originally posted by uttnls
          Poate asa este, nu mai comentez pe subiect mai mult de atat, mai departe traiasca ****** serach-ul , hai sa ne vedem de ale noastre
          Ok. Cred ca se poate inchide thred-ul pentru ca nu mai este nimic de spus - si chiar daca ar fi vorba aceea "Tacerea e de aur".

          Comment

          Working...